Úvod > Ponuka práce > Strojárstvo > Konštruktér - návodár

Konštruktér - návodár

Pracovná oblasť:
Strojárstvo
V meste:
okres Trenčín
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
- zázemie prosperujúcej a stabilnej spoločnosti

- vzdelávanie sa - jazykové kurzy

- odmeny pri pracovných jubileách

- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

- skupinové životné rizikové poistenie
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
nástupný plat od 464,29 €/mesiac + pravidelná mesačná variabilná zložka mzdy vo výške 40%
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky pošlite nám životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. U všetkých dokumentov uvádzajte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.
Akciová spoločnosť TRENS SK, a. s. je najväčším výrobcom kovoobrábacích strojov na Slovensku a jedným z najvýznamnejších výrobcov v strednej Európe. V súčasnosti až 90% produkcie spoločnosti smeruje na export do všetkých svetadielov sveta s výnimkou Antarktídy, zvyšok predstavujú trhy Slovenskej a Českej republiky. Výrobky nesúce ochrannú známku a obchodné meno TRENS SK, a. s. , sú známe svojou spoľahlivosťou a vysokou technickou úrovňou vo viac ako 60-tich krajinách celého sveta.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
27.7.2018
Počet videní:
160