Úvod > Ponuka práce > Strojárstvo > Konštruktér

Konštruktér

Pracovná oblasť:
Strojárstvo
V meste:
Trenčín
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
- práca v stabilnej spoločnosti

- možnosť kariérneho rastu

- práca v dobrom kolektíve

- príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Pri všetkých dokumentoch uvádzajte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.
Akciová spoločnosť TRENS SK, a. s. je najväčším výrobcom kovoobrábacích strojov na Slovensku a jedným z najvýznamnejších výrobcov v strednej Európe. V súčasnosti až 85% produkcie spoločnosti smeruje na export do všetkých svetadielov sveta s výnimkou Antarktídy, zvyšok predstavujú trhy Slovenskej a Českej republiky. Výrobky nesúce ochrannú známku a obchodné meno TRENS SK, a. s. , sú známe svojou spoľahlivosťou a vysokou technickou úrovňou vo viac ako 60-tich krajinách celého sveta.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
12.10.2017
Počet videní:
27