Úvod > Ponuka práce > Manažment > Inžinier kvality Sr. (QPA)

Inžinier kvality Sr. (QPA)

Pracovná oblasť:
Manažment
V meste:
Trenčín
Možný termín nástupu:
dohodou/ASAP
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
- stabilita nadnárodnej spoločnosti

- možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch

- vzdelávacie aktivity

- firemné akcie

- pružná pracovná doba

- 13. a 14. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a naša pracovná ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom i anglickom/nemeckom jazyku na kontakt uvedený nižšie.K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných kandidátov.
O spoločnosti:
Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 34 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S viac ako 6 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
V hospodárskom roku 2015/2016 dosiahol koncern HELLA obrat približne 6,4 miliardy eur a patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
21.12.2017
Počet videní:
556