Penzión Royal

Moderný penzión*** s elegantným interiérom, najnovšou technikou , kvalitnými službami a profesionálnym personálom je vhodný pre manažerov , obchodných cestujúcich, ale aj pre hostí hľadajúcich oddych a pokoj.

Penzión Royal

Penzión Royal - ubytovanie, stravovanie, kongres, Trenčín

Moderný penzión*** s elegantným interiérom, najnovšou technikou , kvalitnými službami a profesionálnym personálom je vhodný pre manažerov , obchodných cestujúcich, ale aj pre hostí hľadajúcich oddych a pokoj.

Adresa: Vladimíra Roya 199/19, 911 01 Trenčín
Telefón:032/6400660
E-mail:info@penzionroyal.sk

Moderný penzión*** s elegantným interiérom, najnovšou technikou , kvalitnými službami a profesionálnym personálom je vhodný pre manažerov , obchodných cestujúcich, ale aj pre hostí hľadajúcich oddych a pokoj. Hostia majú k dispozícii moderné izby s kompletným vybavením, elegantnú plne klimatizovanú reštauráciu so vzduchotechnikou, krytú terasu, konferenčné salóniky na pracovné stretnutia a posedenia s priateľmi a parkovisko.

Penzión sa nachádza v tichom prostredí v blízkosti historického centra, s ľahkým prístupom z hlavnej trasy. V tesnej blízkosti penziónu sú príležitosti k športu a relaxácii: cyklistická trasa, korčuľovanie, krytá a letná plaváreň, hrad, historické centrum, vodné športy... .


Štýlovým interiérom, výbornou kuchyňou, kvalitnými vínami a predovšetkým ústretovým personálom sa uchádzame o Vašu priazeň.

Moderne vybavené izby vyhovujú našim hosťom ako druhý domov na cestách.

Vybavenie izieb:

LCD TV
satelitný príjem
pripojenie na internet
kúpeľňa, wc
elektricky ovládané rolety
pracovný stôl

Kapacita penziónu: 27 izieb

REŠTAURÁCIA

Elegantná plne klimatizovaná reštaurácia so vzduchotechnikou ponúka rozmanitý výber kulinárskych špecialít domácej a zahraničnej kuchyne so zameraním na zdravú prípravu jedál pripravovaných na najmodernejších profesionálnych strojoch.
Z jedál prevládajú výdatné šaláty, ryby a plody mora, steaky v rôznych úpravách , ale aj cestoviny, hydina, diétne a vegetariánske jedlá.
Vo vínnom lístku prevládajú najkvalitnejšie vína s prevažným zameraním na slovenskú produkciu.


SALÓNIKY

Hostia majú k dispozícii 2 klimatizované salóniky s kapacitou 8 a 16 miest, (LCD TV, SAT) pre rodinné posedenia alebo pracovné stretnutia.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.