PENZIÓN PRI PARKU

Penzión sa nachádza v užšom centre mesta Trenčín pri mestskom parku a vlakovej a autobusovej stanici. Kapacita 6 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelku (celková kapacita 13 lôžok).

PENZIÓN PRI PARKU

PENZIÓN PRI PARKU - ubytovanie, Trenčin

Penzión sa nachádza v užšom centre mesta Trenčín pri mestskom parku a vlakovej a autobusovej stanici. Kapacita 6 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelku (celková kapacita 13 lôžok).

Adresa: Kragujevackých hrdinov 7, 911 01 TRENČÍN
Telefón:032 743 43 77, 0903 405 552
E-mail:penzion@penzionpriparku.sk

Penzión sa nachádza v užšom centre mesta Trenčín pri mestskom parku a vlakovej a autobusovej stanici. Kapacita 6 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelku (celková kapacita 13 lôžok). Vlastné parkovisko pre 7 áut priamo pred penziónom. Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou (WC, sprcha), TV, telefónom a bezplatné bezdrôtové internetové pripojenie WiFi. V budove sa nachádza aj zdravotnícke stredisko plastickej a jednodňovej chirurgie.

Sídlime v jednej z najzaujímavejších secesných budov s charakteristickou vežičkou zo začiatku 20. storočia. Nachádza sa na rozhraní ulíc Kragujevackých hrdinov a Sadovej ulice. V dome sídlila stavebná firma Scholz a Materna , neskôr bol známy ako Reihelova vila (podľa starostu Jozefa Reihela, ktorý v nej býval). Neskôr patril Slovenskej pošte a v súčastnosti je vlastníctvom súkromnej firmy.


Prevádzkovateľ:
CHIRONAX Slovakia s.r.o.
Školská 6
921 01 Piešťanychironax@chironax.sk
www.chironax.sk

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.