Lemon reality

LEMON REALITY s.r.o. - stabilná renomovaná realitná kancelária. Prioritou našej realitnej kancelárie je podávanie presných, objektívnych a pravdivých informácií o ponúkaných nehnuteľnostiach a zabezpečenie bezproblémového priebehu obchodných transakcií k

Lemon reality

Reality Trenčín, Bratislava

LEMON REALITY s.r.o. - stabilná renomovaná realitná kancelária. Prioritou našej realitnej kancelárie je podávanie presných, objektívnych a pravdivých informácií o ponúkaných nehnuteľnostiach a zabezpečenie bezproblémového priebehu obchodných transakcií k

Adresa: Opatovská 15, 911 01 Trenčín
Telefón:0944 000 441
Kontaktná osoba:Roman Janovec
Mobil:0944000434
E-mail:janovec@lemonreality.sk
Web:www.lemonreality.sk

Lemon reality s.r.o. - realitná kancelária Trenčín, Bratislava

Sme stabilná renomovaná realitná kancelária.
Filozofiou našej spoločnosti je zastupovať záujmy klientov a zabezpečiť im prvotriedny klientsky servis a starostlivosť na najvyššej úrovni.

Vďaka aktívnemu a úspešnému pôsobeniu na slovenskom realitnom trhu, máme dostatok odborných znalostí a dôverne poznáme obchodné prostredie, v ktorom sa pohybujeme. Náš prístup je systematický a prehľadný.

Naše služby:

ZADARMO !!!
- vyhotovíme všetky zmluvy
- uhradíme všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti

Je pre nás prioritou, aby bol každý zmluvný vzťah vyrovnaný, preto Vám garantujeme vyhotovenie všetkých zmlúv na profesionálnej úrovni so splnením všetkých zákonných a právnych náležitostí, ktoré presne stanovujú práva a povinnosti všetkých zúčastnených strán.
Preferujeme osobný prístup k celej obchodnej transakcii, aby sme zabezpečili čo najbezpečnejší prevod nehnuteľností pre všetky zúčastnené strany.

PROVÍZIA JE VŽDY ZAHRNUTÁ V CENE !!!

- ceny nehnuteľností sú uvádzané bez skrytých poplatkov

Vždy viete, za akých podmienok pracujeme a výška našej sprostredkovateľskej provízie je vždy jasne uvedená pri každej nehnuteľnosti. Nárok na sprostredkovateľskú províziu nám vzniká až po úspešnej realizácii konkrétneho obchodného prípadu. Výška provízie je vždy vopred stanovená dohodou oboch strán, a je vždy presne uvedená pri každej nehnuteľnosti.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image
Ukázať polohu na mape

LEMON REALITY - OFFICE CENTER Bratislava

LEMON REALITY - OFFICE CENTER Bratislava Záhradnícka 46, 821 08 Bratislava, +421944000434, janovcova@lemonreality.sk

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.