trencin.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Byty, domy, chaty a iné reality v Trenčíne a okolí

Reality 1-20 z 456

REALITY Trenčín a okolie

Veľký 3 - izbový byt na prenájom, po kompletnej rekonštrukcii, Trenčín - Zlatovce 88 m2

Dátum pridania: 28.8.2016

Ponúkame Vám na prenájom veľký a zároveň veľmi pekný,  zrekonštruovaný  3 izbový byt vo veľmi žiadanej lokalite  v Trenčíe - Zlatovce na ul.  Staničná. Nachádza sa na 5/5 poschodí zatepleného bytového domu a výmerou 88 m2 +  balkón + logia 7 m2 + garáž. Garáž nie je podmienkou prenájmu. V byte sú vymenené plastové okná, laminátové a keramické podlahy, murované jadro, kúpeľňa pekne zrekonštruovaná s vaňou a bidetom + oddelené WC, vstavané skrine, vlastný plynový kotol. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť + parkovanie pri dome ako aj v garáži. Nájom je 450 €/mesiac + 180 € energie / mesiac bez DPH. Pri prenájme aj garáže + 30 € / mesiac. Nájom sa vypláca do 10. dňa v mesiaci vopred. 

Veľký 3 - izbový byt na prenájom, po kompletnej rekonštrukcii, Trenčín - Zlatovce 88 m2

3-izbový byt v NOVOSTAVBE, Nemšová – Ul.Osloboditeľov, 78 m2

Dátum pridania: 27.8.2016

Ponúkame na predaj veľký, priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe skolaudovanej v r.2008, v obci Nemšová na Ulici Osloboditeľov. Byt má celkovú úžitkovú plochu až 78 m2 a jeho súčasťou sú dva balkóny. Nachádza na 1. poschodí v 4-poschodovom, zateplenom tehlovom bytovom dome. Byt je vo výbornom stave: sú tu plastové okná, laminátové/keramické podlahy, murované jadro a krásna priestranná kúpeľňa s rohovou vaňou, novšia kuchynská linka na mieru,  IT sieť. Byt je slnečný a priestranný. Súčasťou bytu je aj pivnica s výmerou 2,8 m2, vlastné parkovacie miesto pred bytovým domom a podiel na spoločnom pozemku 127,5 m2. Vykurovanie a ohrev vody je centrálny z vlastnej kotolne, ktorá sa nachádza na prízemí bytového domu. Na streche bytovky sú umiestnené soláne panely na ohrev vody. Každý byt má samostatné merače. Areál v ktorom sa bytový dom nachádza má celkovú výmeru až 4000 m2, je kompletne celý oplotený, vstupná brána do areálu je na diaľkové ovládanie. V areáli sa nachádza aj altánok s krbom, detské ihrisko s pieskoviskom a trampolínou, ktoré sú k dispozícii pre všetkých majiteľov bytov. V blízkosti je kompletné občianske vybavenie... VÝBORNÁ PONUKA!!!!

3-izbový byt v NOVOSTAVBE, Nemšová – Ul.Osloboditeľov, 78 m2

Luxusný, zariadený 4+1-izbový byt, Trenčín – Jesenského ul., 137,04 m2, CENA DOHODOU

Dátum pridania: 25.8.2016

Pre náročných klientov ponúkame na predaj nadštandardný, čiastočne  zariadený 4 + 1-izbový byt, nachádzajúci sa v novostavbe polyfunkčného domu v centre Trenčína, na Jesenského ul. Byt sa nachádza na 1. Nadzemnom podlaží z 5-tich, v objekte je výťah. Byt má výmeru 137,04 m2. Dispozičné riešenie: zádverie, kde je vstup do WC, šatníka a obývacej izby, ktorá je prepojená s jedálňou a  kuchyňou. Z kuchyne je vstup do komory a na balkón. Z obývacej izby vedie chodba, z ktorej sa vstupuje do zvyšných miestností: kotolňa s práčovňou, pracovňa so vstupom na balkón, 2 detské izby a spálňa s vlastnou kúpeľňou a šatníkom. Aj detské izby, spálňa a obývacia izba majú vstupy na druhý balkón/terasu. Byt je priestranný, slnečný, izby sú nepriechodné, sú tu použité nadštandardné materiály a celý byt je veľmi luxusne prevedený. V obývacej izbe nechýba krb, v kuchyni s kuchynskou linkou na mieru sú značkové vstavané spotrebiče. Byt je klimatizovaný, napojený na TV, internet aj telefón,   čiastočne inteligentný elektronický systém (ovládanie centrálnych svietidiel), interiérové ploché, príp. presklené dyhované dvere – dyhované obložky, exteriérové protipožiarne dvere s kódovacím bezpečnostným zámkom, samostatné vykurovanie – kondenzačný kotol (rádiatory) kombinované s podlahovým vykurovaním, plávajúce podlahy, zábradlie balkónov z antikoru + bezrámové nepriehľadné sklo, vlastná pivnica (na chodbe pri byte)...  Parkovanie  vozidiel je možné v suteréne bytového domu, kde je umiestnený i spoločný sklad (bicykle) pre byty, výhodou je aj to, že na prízemí objektu je 5 obchodných prevádzok. Nakoľko sa objekt nachádza v centre mesta, v dosahu je kompletná občianska vybavenosť. LUKRATÍVNA PONUKA!!!

Luxusný, zariadený 4+1-izbový byt, Trenčín – Jesenského ul., 137,04 m2, CENA DOHODOU

Nadštandardný 4-izbový holobyt + 2 kúpeľne, Trenčín – Jesenského ul., 140,91 m2 - DOHODOU.

Dátum pridania: 25.8.2016

Pre náročných klientov ponúkame na predaj nadštandardný, luxusný  4-izbový holobyt s 2 kúpeľňami, 3 WC, pracovňou, 2 šatníkmi, komorou a kotolňou + balkón + terasa + pivnica na chodbe. Tento jedinečný byt sa nachádza v novostavbe polyfunkčného domu v centre Trenčína, na Jesenského ul. Byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží z 5-tich, v objekte je výťah. Byt má výmeru až 140,91 m2. Dispozičné riešenie: zádverie, kde je vstup do WC, šatníka a obývacej izby, ktorá je prepojená s jedálňou a  kuchyňou. Z kuchyne je vstup do komory a na balkón, z obývacej izby na terasu. Z obývacej izby vedie chodba, z ktorej sa vstupuje do zvyšných miestností: kotolňa s práčovňou, pracovňa so vstupom na balkón, 2 detské izby a spálňa s vlastnou kúpeľňou a šatníkom – z izieb a spálne je vchod na terasu. Byt je priestranný, slnečný, izby sú nepriechodné, sú tu použité nadštandardné materiály a celý byt je v štádiu holobytu, takže je tu priestor na dokončenie podľa predstáv nového majiteľa. Byt je klimatizovaný, napojený na TV, internet aj telefón,   čiastočne inteligentný elektronický systém (ovládanie centrálnych svietidiel), interiérové ploché, príp. presklené dyhované dvere – dyhované obložky, exteriérové protipožiarne dvere s kódovacím bezpečnostným zámkom, samostatné vykurovanie – kondenzačný kotol (rádiatory) kombinované s podlahovým vykurovaním, plávajúce podlahy, zábradlie balkónov z antikoru + bezrámové nepriehľadné sklo,...  Parkovanie  vozidiel je možné v suteréne bytového domu, kde je umiestnený i spoločný sklad (bicykle) pre byty, výhodou je aj to, že na prízemí objektu je 5 obchodných prevádzok. Nakoľko sa objekt nachádza v centre mesta, v dosahu je kompletná občianska vybavenosť. Cena bytu je Dohodou. LUKRATÍVNA PONUKA!!! Fotografie sú len ilustratívne zo vzorového bytu!!!

Nadštandardný 4-izbový holobyt + 2 kúpeľne, Trenčín – Jesenského ul., 140,91 m2 - DOHODOU.

Nadštandardný 4-izbový holobyt + 2 kúpeľne, Trenčín – Jilemnického ul., 154,61 m2,CENA DOHODOU

Dátum pridania: 25.8.2016

Pre náročných klientov ponúkame na predaj nadštandardný, luxusný  4-izbový holobyt s 2 kúpeľňami, 3 WC, pracovňou, 2 šatníkmi, komorou a kotolňou + balkón + terasa + pivnica na chodbe. Tento jedinečný byt sa nachádza v novostavbe polyfunkčného domu v centre Trenčína, na Jilemnického ul. Byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží z 5-tich (rovnaké byty s rovnakou dispozíciou a výmerou sú k dispozícii aj na 2., 3. a 4. nadzemnom podlaží), v objekte je výťah. Byt má výmeru neuveriteľných 154,61 m2. Dispozičné riešenie: zádverie, kde je vstup do WC, šatníka a obývacej izby, ktorá je prepojená s jedálňou a  kuchyňou. Z kuchyne je vstup do komory a na balkón, z obývacej izby na terasu. Z obývacej izby vedie chodba, z ktorej sa vstupuje do zvyšných miestností: kotolňa s práčovňou, pracovňa so vstupom na balkón, 2 detské izby a spálňa s vlastnou kúpeľňou a šatníkom. Byt je priestranný, slnečný, izby sú nepriechodné, sú tu použité nadštandardné materiály a celý byt je v štádiu holobytu, takže je tu priestor na dokončenie podľa predstáv nového majiteľa. Byt je klimatizovaný, napojený na TV, internet aj telefón,   čiastočne inteligentný elektronický systém (ovládanie centrálnych svietidiel), interiérové ploché, príp. presklené dyhované dvere – dyhované obložky, exteriérové protipožiarne dvere s kódovacím bezpečnostným zámkom, samostatné vykurovanie – kondenzačný kotol (rádiatory) kombinované s podlahovým vykurovaním, plávajúce podlahy, zábradlie balkónov z antikoru + bezrámové nepriehľadné sklo,...  Parkovanie  vozidiel je možné v suteréne bytového domu, kde je umiestnený i spoločný sklad (bicykle) pre byty, výhodou je aj to, že na prízemí objektu je 5 obchodných prevádzok. Nakoľko sa objekt nachádza v centre mesta, v dosahu je kompletná občianska vybavenosť. LUKRATÍVNA PONUKA!!! Fotografie sú len ilustratívne zo vzorového bytu!!!

Nadštandardný 4-izbový holobyt + 2 kúpeľne, Trenčín – Jilemnického ul., 154,61 m2,CENA DOHODOU

Luxusný 4-izbový holobyt + 2 kúpeľne, Trenčín – Jilemnického ul., 142,65 m2 - CENA DOHODOU

Dátum pridania: 24.8.2016

Pre náročných klientov ponúkame na predaj nadštandardný, luxusný  4-izbový holobyt s 2 kúpeľňami, 3 WC, 2 šatníkmi, komorou a kotolňou + balkón + terasa + pivnica na chodbe. Tento jedinečný byt sa nachádza v novostavbe polyfunkčného domu v centre Trenčína, na Jilemnického ul. Byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží z 5-tich (rovnaké byty s rovnakou dispozíciou a výmerou sú k dispozícii aj na 2. a 4. nadzemnom podlaží), v objekte je výťah. Byt má výmeru neuveriteľných 142,65 m2. Dispozičné riešenie: zádverie, kde je vstup do WC, šatníka a obývacej izby, ktorá je prepojená s jedálňou a  kuchyňou. Z kuchyne je vstup do komory a na balkón, z obývacej izby na terasu. Z obývacej izby vedie chodba, z ktorej sa vstupuje do zvyšných miestností: kotolňa s práčovňou, pracovňa so vstupom na balkón, 2 detské izby a spálňa s vlastnou kúpeľňou a šatníkom. Byt je priestranný, slnečný, izby sú nepriechodné, sú tu použité nadštandardné materiály a celý byt je v štádiu holobytu, takže je tu priestor na dokončenie podľa predstáv nového majiteľa. Byt je klimatizovaný, napojený na TV, internet aj telefón,   čiastočne inteligentný elektronický systém (ovládanie centrálnych svietidiel), interiérové ploché, príp. presklené dyhované dvere – dyhované obložky, exteriérové protipožiarne dvere s kódovacím bezpečnostným zámkom, samostatné vykurovanie – kondenzačný kotol (rádiatory) kombinované s podlahovým vykurovaním, plávajúce podlahy, zábradlie balkónov z antikoru + bezrámové nepriehľadné sklo,...  Parkovanie  vozidiel je možné v suteréne bytového domu, kde je umiestnený i spoločný sklad (bicykle) pre byty, výhodou je aj to, že na prízemí objektu je 5 obchodných prevádzok. Nakoľko sa objekt nachádza v centre mesta, v dosahu je kompletná občianska vybavenosť. LUKRATÍVNA PONUKA!!! Fotografie sú len ilustratívne zo vzorového bytu!!!

Luxusný 4-izbový holobyt + 2 kúpeľne, Trenčín – Jilemnického ul., 142,65 m2 - CENA DOHODOU

Pozemok, Dohňany – Mostište (okr.Púchov), 4371 m2

Dátum pridania: 29.8.2016

Ponúkame na predaj pekný, slnečný pozemok v žiadanej lokalite v obci Dohňany, katastrálne územie Mostište (okr. PU). Pozemok má celkovú výmeru 4371 m2, je rovinatý. Je umiestnený v zastavanom území obce a v katastri vedený ako TTP (3264 m2) a zastavané plochy (1107 m2). K pozemku vedie asfaltová cesta. Pozemok je ideálny na výstavbu rodinného domu, prípadne viacerých rodinných domov. Inžinierske siete sú pri pozemku. VÝBORNÁ CENA!!!

Pozemok, Dohňany – Mostište (okr.Púchov), 4371 m2

Veľký pozemok Udiča - Uhry, 9 785 m2.

Dátum pridania: 28.8.2016

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný, slnečný pozemok neďaleko Považskej Bystrice v katastrálnom území obce Udiča. Pozemok je svahovitý, nachádza sa mimo zastavaného územia v tichej lokalite na samote s výmerou 9 785 m2. Pozemok je z časti orná pôda - 6333 m2, a z časti lesný pozemok - 3 059 m2, ostatnú časť tvorí cesta 393 m2. Približne 300 m od pozemku vedie elektricé vedenie, možnosť vybudovať vlastnú studňu. Pozemok pretína turistický chodník,  je vhodný na rekreačné účely, na výstavbu chaty... Cena pozemku je 8 €

Veľký pozemok Udiča - Uhry, 9 785 m2.

Na prenájom obchodný priestor, Púchov, 130 m2

Dátum pridania: 28.8.2016

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory vo veľmi žiadanej lokalite Púchov s výmerou 130 m2.  Priestor sa nachádza na prízemi, prístupová cesta je asfaltová, dopravné napojenie MHD, autobus. Podlahy sú keramické, vykurovanie  plynové, okná plastové. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Cena prenájmu je 800 € + 200 € energie / mesiac aj s DPH. 

Na prenájom obchodný priestor, Púchov, 130 m2

Nová cena !! Veľký 2-izbový byt, čiastočná rekonštrukcia, Nová Dubnica, 69 m2 + balkón + pivnica

Dátum pridania: 28.8.2016

Ponúkame Vám na predaj veľký 2 - izb. byt vo veľmi žiadanej lokalite v Novej Dubnici na ulici Duklianskych hrdinov. Nachádza sa na 4/4 poschodí panelového domu s balkónom a pivnicou. Výmera bytu je 69 m2 a je po čiastočnej rekonštrukcii. Byt je priestranný s veľkou chodbou, pôvodným jadrom, okná sú plastové, podlaha je laminátová. Do obývacej miestnosti je vstup z chodby aj z kuchyne. Okolie domu je veľmi pekne upravené ( výsadba zelene, detské ihrisko, kľud, relax ). Parkovanie pri ceste ako aj na parkovisku, kompletná občianska vybavenosť. Nájom 120 € / mesiac aj s energiami pre 2 osoby.

Nová cena !! Veľký 2-izbový byt, čiastočná rekonštrukcia, Nová Dubnica, 69 m2 + balkón + pivnica

Stavebný pozemok, Streženice - Keblie, 2000 m2 + 200 m2 prístupová cesta

Dátum pridania: 27.8.2016

Ponúkame na predaj pekný, slnečný pozemok v žiadanej lokalite v obci Streženice, časť Keblie. Pozemok má celkovú výmeru 2 000 m2, je trojuholníkového tvaru, má len veľmi mierny sklon, je oplotený, umiestnený mimo zastavaného územia obce a v katastri vedený ako TTP. Podľa územného plánu je však určený na výstavbu rodinného domu. K pozemku vedie vlastná asfaltová prístupová cesta s výmerou cca 200 m2, ktorá je súčasťou predaja a je zarátaná v cene pozemku. Inžinierske siete – voda, plyn a elektrina -  sú vzdialené cca 30 m od pozemku.  V blízkosti sa nachádzajú potraviny, materská škôlka, detské ihrisko, reštaurácia, pohostinstvo a autobusové dopr. napojenie,...

Stavebný pozemok, Streženice - Keblie, 2000 m2 + 200 m2 prístupová cesta

Veľký stavebný pozemok, Plevník-Drienové , 2500 m2, možnosť rozdelenia.

Dátum pridania: 26.8.2016

Ponúkame Vám na predaj pekný, veľký,  stavebný a  rovinatý pozemok o výmere 2500 m2. Nachádza sa vo veľmi peknej a tichej lokalite. Blízko pozemku je vodovod, plynová prípojka, elektrická prípojka. Vhodný na výstavbu rodinného domu alebo viacerých domov. Prístupová cesta je asfaltová, no je potrebné dobudovať zjazd na pozemok. Výhodou je dopravné napojenie, v blízkosti sa nachádza diaľničný privádzač, železnica. V okolí  je škola, škôlka, potraviny, pošta, obecný úrad... Pozemok je možné rozdeliť na dve časti.  Cena pozemku je 33 € /m2.

Veľký stavebný pozemok, Plevník-Drienové , 2500 m2, možnosť rozdelenia.

Stavebný pozemok, Plevník-Drienové, 1250 m2

Dátum pridania: 26.8.2016

Ponúkame Vám na predaj pekný rovinatý stavebnýn pozemok o výmere 1250 m2.  V blízkosti sa nachádza vodovod, plynová prípojka, elektrická prípojka. Vhodný na výstavbu rodinného domu, prístupová cesta je asfaltová, no je potrebné dobudovať zjazd na pozemok. Pozemok je možno rozšíriť až na 2500 m2. V okolí je dostatočná občianska vybavenosť : škola, škôlka, potraviny, pošta, obecný úrad... Výhodouje , že v blízkosti sa nachádza diaľničný privádzač, železnica. Cena pozemku je 33 €/m2.

Stavebný pozemok, Plevník-Drienové, 1250 m2

Slnečný stavebný pozemok Prečín, okr. Považská Bystrica

Dátum pridania: 26.8.2016

Ponúkame na predaj veľmi pekný, mierne svahovitý pozemok v obci Prečín. Pozemok je určený na výstavbu rodinných domov. Všetky inžinierske siete sa nachádzajú na hranici pozemku. Priamo za pozemkom sa nachádza les. Pozemok je veľmi slnečný. Možná dohoda.

Slnečný stavebný pozemok Prečín, okr. Považská Bystrica

Výrazná zľava!!! Na predaj rekreačný pozemok, Nimnica 1 908 m2

Dátum pridania: 26.8.2016

Ponúkame na predaj pekný rekreačný pozemok v žiadanej  a tichej lokalite Nimnica okr. Púchov. Pozemok je rovinatý, slnečný, vhodný na výstavbu rekreačnej alebo záhradnej chaty s výmerou 1908 m2. K pozemku vedie prašná cesta a nie je oplotený. Na pozemok je vypracovaný geometrický plán.  Pozemok je vedený ako orná pôda V okolí sa nachádza dostatočná občianska vybavenosť. Cena pozemku je 5 €/m2.

Výrazná zľava!!! Na predaj rekreačný pozemok, Nimnica 1 908 m2

Výrazná zľava!!! Na predaj rekreačný pozemok, Nimnica 2 226 m2

Dátum pridania: 25.8.2016

Ponúkame na predaj pekný rekreačný pozemok v žiadanej  a tichej lokalite Nimnica okr. Púchov. Pozemok je svahovitý, slnečný, vhodný na výstavbu rekreačnej alebo záhradnej chaty s výmerou 2 226 m2. K pozemku vedie prašná cesta a nie je oplotený. Na pozemku je elektrina a vlastná studňa. Na pozemok je vypracovaný geometrický plán.  V okolí sa nachádza dostatočná občianska vybavenosť. Cena pozemku je 9,60 €/ m2.

Výrazná zľava!!! Na predaj rekreačný pozemok, Nimnica 2 226 m2

Znížená cena !!! Chalupa po kompletnej rekonštrukcii, Zliechov, 489 m2

Dátum pridania: 25.8.2016

Ponúkame Vám na predaj peknú chalupu v Zliechove okr. Ilava. Nachádza sa vo veľmi žiadanej a tichej lokalite na rovinatom pozemku , ktorý je postupne svahovitý, kde je záhrada. Dom je kompletne zrekonštruovaný ,zateplená fasáda z 3 strán, strecha nová, sedlová, má 3 poschodia a 5 izieb, prízemie, poschodie, podkrovie. Na prízemí je kuchyňa, obývacia miestnosť s krbom, kúpeľňa. V pivnici je dielňa, elektrický kotol , ktorý je napojený na etážové kúrenie.V dome sú liatinové radiátory, krb dokáže vykúriť celú chalupu. Na každom poschodí sa nachádza kúpeľňa.Dom má nové plastové okná, nové plávajúce a keramické  podlahy, nové točené schodisko, drevené obklady. Pri dome je drevený altánok so záhradným grilom. Z terasy veľmi pekný výhľad na Strážovské vrchy. Chalupa je vhodná na celoročné bývanie alebo ako rekreačná chata, taktiež vhodná na podnikanie. V okolí dostatočná občianska vybavenosť, v zime možnosť lyžovania v SKI Čičmany, v lete turistika, hubárčenie... Cena je 80 730 €

Znížená cena !!! Chalupa po kompletnej rekonštrukcii, Zliechov, 489 m2

Komerčné priestory na prenájom, Považská Bystrica ul. Mládežnícka

Dátum pridania: 18.8.2016

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom ( 1-5 rokov ),veľmi dobrý komerčný objekt - administratívne priestory v žiadanej lokalite mesta Považská Bystrica na ul. Mládežnícka. Objekt je po 100 % rekonštrukcii, je o štandarde pre zdravotné zariadenia to znamená , že tam môžu byť ambulancie, služby maséra, predajňa zdravotných pomôcok, očná optika spojená s ambulanciou, zubár, sanitárne služby ... . V časti priestorov na prízemí ( viď prílohu 1C ) môže byť obchodná činnosť s vlastným vstupom. Sú tu aj priestory, ktoré vyhovujú röntgenovému ( RTG ) zariadeniu. Vyhovujú aj ako kancelárske priestory pre spoločnosti s rôznym počtom zamestnancov. Komerčná budova je vhodná pre rozmanitú podnikateľskú činnosť. V okolí sa nachádza dostatočná občianska vybavenosť, je tu veľa firiem, autobusové nástupište, železničná stanica... cena prenájmu je 5 € / m2 / mesiac + DPH + energie + paušál. Možnosť prenajať aj v menších výmerách a DOHODA o cene je možná !!!

Komerčné priestory na prenájom, Považská Bystrica ul. Mládežnícka

3 izb. rodinný dom so záhradou v Partizánskom - časť Šimonovany

Dátum pridania: 15.8.2016

Poloha: útulný a zachovalý dvojpodlažný rodinný dom s pozemkom 754 m2 sa nachádza v Partizánskom, vo vyhľadávanej lokalite časti Šimonovany. Lokalita má dobrú dostupnosť ku centru mesta ako aj k miestnym zamestnávateľom. Je situovaný v príjemnom prostredí vedľajšej ulice, medzi rodinnými domami, na rovinatom - ohradeným pozemku. Opis: rodinný dom je dvojpodlažný ( horné podlažie podkrovné ) a čiastočne podpivničený. Prízemné obytné podlažie je tvorené vstupnou chodbou so schodiskom na poschodie, samostatnou izbou využívanou ako obývačka, kuchyňou, kúpeľňou, samostatným WC a komorou. Na druhom podlaží sú k dispozícii dve samostatné podkrovné izby. Pivničnú časť tvorí miestnosť využívaná ako kotolňa a sklad. V zadnej časti domu sa nachádza miestnosť so samostatným vstupom z dvora využívaná ako letná kuchyňa a hospodárska časť. Dom je udržiavaný a zachovalý. Je postavený z pálenej tehly, napojený na el. energiu, verejný vodovod, plyn ako aj kanalizáciu. Vykurovaný je ústredným kúrením vyhrievaným plynovým kotlom. Na pozemku je k dispozícii studňa s úžitkovou vodou. Celková rozloha pozemku je 754 m2.

3 izb. rodinný dom so záhradou v Partizánskom - časť Šimonovany

2 izbový zariadený, kompletne zrekonštruovaný byt 65 m2 s vlastným kúrením v obci Uhrovec

Dátum pridania: 15.8.2016

Poloha: kompletne zrekonštruovaný 2 byt s vlastným kúrením sa nachádza len 6 km od Bánoviec nad Bebr. - v obci Uhrovec. Je situovaný v blízkosti centra obce v štvorposchodovom panelovom bytovom dome - na jeho druhom poschodí. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť ( škola, škôlka,obchody, zdravotné stredisko... ), zrekonštruovanú školu, zdravotné stredisko a námestie, nové multifunkčné ihrisko a detské ihrisko a je zasadená do príjemného podhorského prostredia. Opis: byt pozostáva z priestrannej vstupnej predsiene, dvoch samostatných izieb, samostatnej veľkej komory s loggiou, kuchyne s jedálenským kútom a kúpeľne s WC. K jeho vybaveniu patrí vyššie uvedená loggia v komore a veľká pivnica ( 2 x 5 m ) v suteréne. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - nové murované jadro s obkladom a sanitou, vymenené plynové vykurovacie telesá, plastové okná, kuchynská linka, dlažba v predsieni a kuchyni, plávajúce podlahy v izbách, výmenu elektroinštalácie, vstupné bezpečnostné dvere, vstavané skrine v izbe, stierky ... K dispozícii je káblová televízia. Teplá voda je pripravovaná v samostatnom el. bojleri, vykurovanie je zabezpečené vlastnými plynovými vykurovacími telesami. Byt je priestranný s celkovou rozlohou 65 m2 a v cene je zahrnuté aj jeho zariadenie.

2 izbový zariadený, kompletne zrekonštruovaný byt 65 m2 s vlastným kúrením v obci Uhrovec
Reality 1-20 z 456

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Priemerné ceny za m2 nehnuteľností

byty1096.91 €Zostup
byty 1-izbove1053.20 €Zostup
byty 2-izbove1062.95 €Zostup
byty 3-izbove1060.26 €Zostup
byty 4- a viac izbove1295.35 €Zostup
byty garsonky1165.88 €Vzostup
domy657.26 €Vzostup
novostavby1344.17 €Zostup
pozemky33.28 €Zostup

REALITY

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Trenčíne? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Drietoma, Horné Orechové, Hrabovka, Kubrica, Nová Dubnica, Soblahov, Skalka nad Váhom, Trenčín, Trenčianska Teplá, Trenčianske teplice, Trenčianská Turná,
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang